Registracija sudionika

Molimo da obavezno ispunite obrazac za registraciju prije nego što obavite plaćanje.

Kotizacija

StatusRana kotizacija (zadnji dan 15.07.2023.)Kasna kotizacija, od 16.07.2023. do trajanja skupa
Uobičajeni sudionici95110
Studenti poslijediplomskih studija iz RH4560
Studenti preddiplomskih i diplomskih studija (FFZG-a ili ostalih studija u HR i inozemstvu), umirovljenici, nezaposleni psiholozi i vježbenici)2525
Studenti poslijediplomskih studija psihologije FFZG-a *00

* Ukoliko studenti poslijediplomskih studija psihologije FFZG-a žele materijale – trebaju platiti 15 EUR, ali mogu inače slobodno sudjelovati u aktivnostima DRZB-a.

Članovi Odsjeka za psihologiju Filozofskog fakulteta u Zagrebu, prof. emeritusi, te svi umirovljenici s Odsjeka za psihologiju FFZG-a mogu slobodno prisustvovati aktivnostima na DRZB-u. Molimo ih da se svi registriraju.

Plaćanje, otkazivanje i zaštita osobnih podataka